Русские видео

Сейчас в тренде

Иностранные видео

Скачать с ютуб Гвардіола та Артета після матчу Манчестер Сіті 2:2 Арсенал в хорошем качестве

Гвардіола та Артета після матчу Манчестер Сіті 2:2 Арсенал 1 день назад

Если кнопки скачивания не загрузились НАЖМИТЕ ЗДЕСЬ или обновите страницу
Если возникают проблемы со скачиванием, пожалуйста напишите в поддержку по адресу внизу страницы.
Спасибо за использование сервиса savevideohd.ru

Гвардіола та Артета після матчу Манчестер Сіті 2:2 Арсенал

Наш телеграм - https://t.me/+GVmPWdBt4GM4MTdi 🎾🏀⚽ У центральному матчі п'ятого туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті на своєму полі зіграв унічию з Арсеналом із рахунком 2:2. Команда Пепа Гвардіоли першою відкрила рахунок у поєдинку - свій 10-й гол у поточному розіграші АПЛ забив Ерлінг Голанд. Але ще до перерви Каноніри не тільки відігралися, а й вийшли вперед. Спочатку шикарним ударом здалеку відзначився Ріккардо Калафьорі, а потім після розіграшу кутового свій гол забив Габріел. Наприкінці першого тайму лондонці залишилися в меншості - за дві жовті картки був вилучений Леандро Троссард. Після перерви Городяни довгий час не могли зрівняти рахунок, але на останній компенсованій хвилині нічийний результат господарям приніс Джон Стоунз. Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко не потрапив до заявки своєї команди на цю гру. Після цього матчу Манчестер Сіті набрав 13 очок і лідирує в турнірній таблиці АПЛ, вперше втративши очки в цьому розіграші. Арсенал перебуває на четвертій позиції. У наступному турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті гратиме з Ньюкаслом, а Арсенал зіграє проти Лестера. Актуальні новини зі світу спорту - https://sport.ua 🎾🏀⚽ Ставайте спонсором каналу - https://bit.ly/3AcB2op 😉 #апл #артета #гвардиола